Buharla Radyatör Temizliği
 

Buharla Radyatör Temizliği İle Artık Eviniz,
Daha Temiz, Daha Ferah
ve Daha Sağlıklı

Olacak...

Petekleriniz Yeterince Temiz mi?

Buharla Temizliğin Gücünü keşfedin!

Yeryüzünde ısınan her maddenin mevcut sıcaklığı altındaki tüm hafif tozları kendisine doğru çektiği yapılan araştırmalarla bilinmektedir(tv,monitör,ampul vb.)

Günlük yaşantımızda buna verebileceğimiz en önemli örneklerden biri evimizde kullandığımız radyatör petekleridir. Gözle görülmeseler de ısınan petekler uçuşan tozları alt kısımlarından içlerine doğru çekip daha sonra ısınan havanın yükselmesiyle tekrar üzerinde ki ızgaralardan yukarıya doğru vererek devamlı olarak odamızın için de bir toz sirkilasyonu yapmaktadır.

Ve bu toz sirkilasyonu odaların içinde yaşayan bizler ve bilhassa küçük yaştaki çocuklarımızda solunum sıkıntısıyla beraber ileri zamanlarda genetik olmayan astım hastalıklarına kadar varmaktadır. Sökülmeyen üst ızgaralar yüzünden temizliği yapılamayan radyatör içlerinde ki sağlıksız ve çirkin görüntü bir çok ev hanımını rahatsız ettiği gelen istekler doğrultusunda bilgimiz dahilinde dir.

Ve bu gerçekle 32 yıllık tecrübemizle Avrupa ve Türkiye’nin ilk tesisat yıkama servisi olan tesisatyikama.com peteklerinizin buharlı toz temizliğini her 3 yılda yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Buharla Radyatör Temizliği Video

Vaillant-Demirdöküm

ECA ve Alarko Yetkili Servisleri Tesisatyikama.com u tavsiye ediyor.