Kırmadan İlaçlı Kaçak Onarım
 

Kırma, Dökme Olmadan
Tesisat Kaçaklarınızın Onarılması Tesisatyikama.com İle Artık Mümkün...

Türkiye’de ilk defa tesisatyikama.com tarafından uygulanan tesisat kaçaklarının ilaçla durdurulması dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok tercih edilen zahmetsiz bir tamir türüdür.

Tesisat kaçaklarında kullandığımız özel solüsyonlarımız ile tesisat borularının neresinde kaçak olursa olsun her durumda kalıcı bir onarım sağlamaktayız. Herhangi bir kırma, dökme ya da bozma gibi bir işleme gerek duymadan tesisata göre hesaplanarak uygulanan sölüsyonlarımız kaçağın olduğu bölgede işlem göstererek kaçağın önüne geçmektedir.

Hangi Tesisatlarda Uyguluyoruz?

Zemini kırmadan tesisat kaçaklarınızın ilaçla durdurma uygulamasını, plastik, bakır, demir, krosnik veya akıllı boruyla döşenen,

 • Kalorifer tesisatlarınızda,
 • Yerden ısıtma tesisatlarınızda
 • Güneş enerji tesisatlarınızda
 • Buhar tesisatlarınızda
 • Hava tesisatlarınızda
 • Sıcak su tesisatlarınızda(max 80)
 • Sıhhi tesisatlarınızda
 • Yapılacak bir mukavemet testinden sonra rahatça uygulayabilirsiniz.

  Uygulamanın ilk bölümünde, yer altında kaçıran tesisatınızın kaçak hızı saat/m3 olarak tesisatınıza bağlanan özel bir saat yardımıyla 6-12 vaya 24 saatlik bir testle ölçülür. Bu testle kaçağa uygulanacak solüsyonun kaçağa dayanıp dayanamayacağı, dayanacaksa konulacak solüsyonun + - Lt si hesap edilerek ikinci uygulamaya geçilir.

  Dayanıklılık testinden olumlu sonuçla çıkan tesisatlara sıvı olan solüsyonumuzu enjekte ederek 5 yıl boyunca bir daha aynı yerden kaçak oluşmasına son verilir.

  Dayanıklılık testinden olumsuz sonuç çıkması halinde, kaçıran bölge dinleme cihazlarımızla veya termal kameralarınızla tespit edilip lokal bir uygulamayla tamir edilerek tekrar teslim edilir.

  32 yıllık tecrübesiyle Avrupa ve Türkiye'nin ilk tesisat yıkama firması olan tesisatyikama.com tesisat kaçaklarınızda zahmetsiz ve güvenli olan orijinal solüsyonları mızı kullanmanızı tavsiye eder.

  Vaillant-Demirdöküm

  ECA ve Alarko Yetkili Servisleri Tesisatyikama.com u tavsiye ediyor.