Radyatörlü Tesisat Yıkama
 

Alanında Uzman Personel ile
Radyatörlü Tesisat Yıkamada
Avrupa ve Türkiye'nin İlk Tercihi...

Tesisatlarınızı yıkatın,

hem +A kalite ısının, hem de %20 tasarrufu Yakalayın!

Dünyada işlevi sürtünmeye dayanan her sistemin bakımı olduğu gibi sürtünmeyle ısınan kalorifer tesisatlarımızında periodik bir bakımı vardır.

Örnek verilmesi gerekirse, kullandığımız araçlar buna en büyük örneklerdendir. Sürtünmeyle çalışan arabalarımızın motor yağlarını belirli aralıklarla değiştirmek zorundayız. Değişmemesi halinde aracımızın çekişten düşer,yakıt tüketimi yükselir ve özelliğini kaybeden yağ motorumuzun için de aşınmalara sebebiyet verir.

Sürtünme ve aynı mantıkla çalışan kalorifer tesisatlarımızı da her 3 yılda bir yıkatmalıyız. Bilindiği gibi radyatör petekleri saç bir malzemeden üretilmiş olunup,suyla teması özelliğinden dolayı kısa sürede çürümektedir.Bu çürümenin uzaması ve uzun yıllar daynması için kendi hammedesinde yağ vardır.

Fakat bu yağ suyla birleşip sistem içinde sürtünerek dolaşmasından kısa bir zaman sonra balçıklanma ve korozyonlanma yaparak dolaşan suyu ağırlaşmasına ve bu ağırlaşmayla kombi pompasının sıcak suyu uzak peteklere itmesini engel olarak ısınmayı ve mevcut peteklerin üst taraflarının sıcak alt taraflarının soğuk olmasına sebebiyet vermeltedir. Buna bağlı olarak çıkan ısınma sorunları,kombi arızaları ve yüksek gelen faturalar tüketicilerin ortak şikayetleri açıkça göstermektedir.

Bu gerçekle, 32 yıllık tecrübesiyle Avrupa ve Türkiye'nin ilk tesisat yıkama servisi olan tesisatyıkama.com tesisatlarınızı 3 yılda bir yıkatmanızı yıkama sonrası tesisatlarınıza anti bakteriyel koruyucu sıvı koymanız tavsiye eder.

Radyatörlü Tesisat Yıkama Video

Vaillant-Demirdöküm

ECA ve Alarko Yetkili Servisleri Tesisatyikama.com u tavsiye ediyor.