Spirotech Pislik ve Hava Filtreleri
 

Spirotech Çok Amaçlı Tesisat Filtreleri

Spirotech hava ve tortu ayrıştırıcı manyetik filtreler, kalorifer tesisatların da oluşan korozyonlanma ve çürümelerden dolayı tesisatlarda çokça tercih edilen bir filtre türüdür. Bu manyetik filtreler tasarruf ve ısıtma yönündeki katkılarından dolayı Avrupa ülkelerinde özellikle tercih edilmektedir.

Tesisatyikama.com olarak uzun yıllardır montajlarımızla ülkemizde de tanınmaya başlanan Spirotech filtreler, çürümenin yeni veya yoğun olduğu tesisatlarda özellikle tercih edilen çok amaçlı filtrelerdir.

Tesisatlardaki mevcut filtrelerimiz, aynı arabalarımızın hava filtreleri gibi çalışırlar. Aracımız ne kadar yeni, motorumuz ne kadar güçlü olursa olsun hava filtresi dolmuş bir araç istenilen performansa hiç bir zaman ulaşamaz, aracın yakıt tüketimi yükselir ve denge tamamen bozulur.

Kalorifer tesisatlarımız da ki tortu toplayıcı filtreler de tıpkı bu döngüyle çalışırlar. Sıcak su ve tortular mevcut filtrelerimiz de aynı yerden geçerler fakat tortudan dolayı dolan filtre süzgeci sıcak suya geçiş izni vermediğinden kombi pompası sıcak suyu uzak radyatörlere itemediği gibi diğer radyatörlerin de üst taraflarının sıcak alt taraflarının soğuk olmasına sebep olur. Isınmayan evimizi ısıtmak için yükseltilen ısı ayarları doğalgaz faturalarımızı kabartarak tüm dengeleri bozmuş olur.

Spirotech filtrelerin en büyük özelliği sıcak suyu ayrı bir yerden geçirirken tortuları farklı bir haznesinde biriktirmesidir. Tortuyla sıkışmayan sıcak su, uzak ve yakın tüm radyatörlerde istediği gibi dolaşıp radyatörlerin üst ve alt kısımlarını rahatça ısıta bilmektedir. Bu akışkanlık pompanın rahat çalışmasına bu rahatlık sa doğalgaz faturalarımıza yansıyarak tasarruf etmemizi sağlar.

Spirotech filtrenin haznesine biriken tortular, tüketici tarafından yılda bir kez dranaj musluğu açılıp, 2 bardak su akıtılarak tahliye edilmiş olunur. Tesisatı mızın çalışma kalitesini yükselten Spirotech filtreler çok dayanıklı olan prinç malzemeden imal edildiklerin den çok uzun yıllar boyunca sistemimizde hizmet vermektedirler.

Bu gerçekle, 32 yıllık tecrübesiyle Avrupa ve Türkiye'nin ilk tesisat yıkama servisi olan tesisatyikama.com dünyanın özellikle tercih ettiği Spirotech filtreyi tavsiye eder.

Spirotech Pislik ve Hava Filtreleri Video

Vaillant-Demirdöküm

ECA ve Alarko Yetkili Servisleri Tesisatyikama.com u tavsiye ediyor.